O firmie

Poznaj nas


Szanowni Państwo,

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, istniejącą od 2006 roku. Zajmujemy się handlem i serwisowaniem sprzętu komputerowego najlepszych światowych marek. Swoją obecną pozycję na rynku firma zawdzięcza szybko rozwijającej się gospodarce elektronicznej. Możemy pochwalić się nieprzerwanym posiadaniem Standardu Allegro przy 5 000 pozytywnie zakończonych transakcjach.

Firma współpracuje w sposób bezpośredni z największymi zagranicznymi dostawcami, co umożliwia naszym klientom nabycie towaru najlepszej jakości w najkorzystniejszej cenie. „Motorem” napędzającym rozwój naszej firmy jest handel urządzeniami drukującymi, jednak zapotrzebowanie rynkowe umożliwiło nam także zdobycie doświadczenia w naprawie komputerów stacjonarnych i przenośnych. Zapewniamy naszym klientom błyskawiczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak i fachowe doradztwo naszych specjalistów. Przedsiębiorstwo od kilku lat współpracuje z międzynarodową firmą spedycyjną FedEx, co gwarantuje naszym klientom szybką i tanią dostawę zakupionego towaru oraz pewność, że dotrze on w wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie.

Zapraszamy do współpracy klientów detalicznych, jak i odbiorców hurtowych. Przeprowadzając transakcje poza granicami naszego kraju, współpracujemy m.in. z firmami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji czy USA.

Pozdrawiamy, Zespół CONSIS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl